Keresés

Részletes keresés

ph5.5 Creative Commons License 2012-09-19 13:36:56 8242

Köszönöm, nem. 12-24-es Sigma lesz a 10-20 helyett. Már a konkrét darab is megvan... Nem nekem való a halszem. 1-1 képhez még csak-csak, de számomra eddig az UWA jobban használhatónak bizonyult. (ezzel nem akarom rontani eladási szándékodat, a halszem mindig különleges vevőkört igényelt)

rack10 Creative Commons License 2012-09-19 13:36:05 8241

helló

canonra jó?

A hozzászólás:
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2012-09-19 13:29:34 8240

Van egy 8mm-es Sigma halszemem ... nem érdekel?

Előzmény:
ph5.5 Creative Commons License 2012-09-19 13:24:40 8239

Kinéztünk egy másik objektívet, arra gyűjtünk. Az picit nagyobbat lát :-)  (122°)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!