|
|
|
|
 |
ph5.5
2012-09-19 13:24:40
|
8239
|
Kinéztünk egy másik objektívet, arra gyűjtünk. Az picit nagyobbat lát :-) (122°) |
|
A hozzászólás:
 |
Zoszi69
2012-09-19 12:17:09
|
8238
|
Na, hogy-hogy ez a döntés?
|
|
Előzmény:
 |
ph5.5
2012-09-19 11:42:02
|
8236
|
Tudom hogy nem adok-veszek fórum... de talán Baranyában is van aki szívesen venne egy ilyet:
Eladó lett szeretett objektívünk :-(
Sigma 10-20/F4.0-5.6 HSM DC
Magyarországi (Fotoplusz) vásárlású, első gazdás. Megvan minden tartozéka, lejárt garancia jegye, gyöngyvászon tokja, első- hátsó kupakja, napellenzője.
Ezt az élményt nyújtotta:
És egy nagyméretű kép... a rajzolat miatt:
http://fotobolondok.hu/fotoalbum/displayimage.php?pid=5769&fullsize=1
AZ objektív ma délután Budapesten lesz, egyébként Baranya egyében személyes átadás. A többit privátban.
mookenator kukac gmail com
hetven 459 14 6 7
Ára 109ezer HUF
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|