Keresés

Részletes keresés

ikajli Creative Commons License 2012-09-22 14:54:23 8248

Esetleg egy hasonló állapotó 70-300VR-re nem akarod elcserélni?

Zoszi69 Creative Commons License 2012-09-19 12:17:09 8238

Na, hogy-hogy ez a döntés?

 

ph5.5 Creative Commons License 2012-09-19 11:43:08 8237

Még jó, hogy pont a képek maradtak le :-(

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=121362605&t=9188634

 

Itt elvben megnézhető a pár fotó a termékről.

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2012-09-19 11:42:02 8236

Tudom hogy nem adok-veszek fórum... de talán Baranyában is van aki szívesen venne egy ilyet:

 

Eladó lett szeretett objektívünk :-(

 

Sigma 10-20/F4.0-5.6  HSM DC

 

Magyarországi (Fotoplusz) vásárlású, első gazdás. Megvan minden tartozéka, lejárt garancia jegye, gyöngyvászon tokja, első- hátsó kupakja, napellenzője.

 

    

 

Ezt az élményt nyújtotta:

 

    

 

És egy nagyméretű kép... a rajzolat miatt:

 

http://fotobolondok.hu/fotoalbum/displayimage.php?pid=5769&fullsize=1

 

AZ objektív ma délután Budapesten lesz, egyébként Baranya egyében személyes átadás. A többit privátban.

 

mookenator kukac gmail com

 

hetven 459 14 6 7

 

Ára 109ezer HUF

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!