Tudom hogy nem adok-veszek fórum... de talán Baranyában is van aki szívesen venne egy ilyet:
Eladó lett szeretett objektívünk :-(
Sigma 10-20/F4.0-5.6 HSM DC
Magyarországi (Fotoplusz) vásárlású, első gazdás. Megvan minden tartozéka, lejárt garancia jegye, gyöngyvászon tokja, első- hátsó kupakja, napellenzője.
Ezt az élményt nyújtotta:
És egy nagyméretű kép... a rajzolat miatt:
http://fotobolondok.hu/fotoalbum/displayimage.php?pid=5769&fullsize=1
AZ objektív ma délután Budapesten lesz, egyébként Baranya egyében személyes átadás. A többit privátban.
mookenator kukac gmail com
hetven 459 14 6 7
Ára 109ezer HUF
|