Keresés

Részletes keresés

ph5.5 Creative Commons License 2012-09-17 21:52:57 8235

Akkor tesség úgy feltenni a kérdést, hogy még én is megértsem :-)

 

 

kisbergics Creative Commons License 2012-09-17 21:45:44 8234

Írok pm-et. (:

A hozzászólás:
DimensionSeven Creative Commons License 2012-09-17 21:08:52 8233

Köszi!

A második kérdést nem a kilátóra vonatkozó eldöntendőnek, hanem általában véve megválaszolandónak szántam... =D

Előzmény:
ph5.5 Creative Commons License 2012-09-17 20:42:58 8232

Nem tudom hogy lesz-e ideje benézni ezért válaszolok helyette ha szabad :-)

 

Igen

Nem

 

(az első helyszínt 2 nappal korábban meglőttem, ezért nem mentem velük, a másodiknál pedig együtt fotóztunk)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!