|
|
|
|
 |
ph5.5
2012-09-17 21:52:57
|
8235
|
Akkor tesség úgy feltenni a kérdést, hogy még én is megértsem :-)
|
|
 |
kisbergics
2012-09-17 21:45:44
|
8234
|
Írok pm-et. (: |
|
A hozzászólás:
 |
DimensionSeven
2012-09-17 21:08:52
|
8233
|
Köszi!
A második kérdést nem a kilátóra vonatkozó eldöntendőnek, hanem általában véve megválaszolandónak szántam... =D |
|
Előzmény:
 |
ph5.5
2012-09-17 20:42:58
|
8232
|
Nem tudom hogy lesz-e ideje benézni ezért válaszolok helyette ha szabad :-)
Igen
Nem
(az első helyszínt 2 nappal korábban meglőttem, ezért nem mentem velük, a másodiknál pedig együtt fotóztunk) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|