Keresés

Részletes keresés

DimensionSeven Creative Commons License 2012-09-17 21:08:52 8233

Köszi!

A második kérdést nem a kilátóra vonatkozó eldöntendőnek, hanem általában véve megválaszolandónak szántam... =D

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2012-09-17 20:42:58 8232

Nem tudom hogy lesz-e ideje benézni ezért válaszolok helyette ha szabad :-)

 

Igen

Nem

 

(az első helyszínt 2 nappal korábban meglőttem, ezért nem mentem velük, a másodiknál pedig együtt fotóztunk)

Előzmény:
DimensionSeven Creative Commons License 2012-09-17 20:34:04 8231

Balázs, 2 gyors kérdésem lenne:

 

http://www.kisbergics.hu/2012/06/06/a-hajnal-fenyei/ - ez a Napszentély kilátóból készült?

 

http://www.kisbergics.hu/2012/03/20/viragzik-a-kokorcsin/ - és ez? Bár ez utóbbi inkább csak költői kérdés, a jövő március jelen állás szerint Pesten fog érni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!