Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-09-17 21:29:01 2267

Ja, értem. Hát... igen, van hasonlóság köztük, de azé... :D De köszi!!! :)

 

Ahogy nézem van ennek a német díszpostának lógós orrú és nem olyan lógós orrú változata is.

 

 
Antwerpeni:

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-17 19:25:09 2266

Mert közel hasonlóak amiket szeretsz és ezek nem bóvli nemtojó ...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-16 21:55:20 2265

Aha... akkor viszont nem értem, hogy miért írtad? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!