Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-09-16 13:05:10 2263

Köszi az infót, de nekem antwerpeni díszpostáim vannak! :)))

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-16 10:35:53 2262

Ma találkoztam egy turkevei német díszposta tenyésztővel. 2500/db a fakók ára.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-15 21:43:03 2261

Tyúkanyó, nagyon gratulálok neked és a galambjaidnak is, olyan jó olvasni mindig téged!!!!!!!!!!!! :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!