|
|
|
|
 |
tyúkanyó49
2012-09-15 20:49:25
|
2259
|
Köszönöm a galambok nevében:))
Már csak az én technikámon kéne javítani valamit hogy gyorsabban tudjam levarázsolni a gumigyűrűket a lábukról:))) |
|
A hozzászólás:
 |
gr82wök6ószfater
2012-09-15 20:34:11
|
2258
|
Gratulálok!
Ez nagyon szép !
Az elmaradt madár miatt ne bánkódj, örülj azoknak amelyikek hazajöttek! |
|
Előzmény:
 |
tyúkanyó49
2012-09-15 20:27:30
|
2257
|
Sziasztok!
Ma voltak a galambok Mödlingben 260 km.
Reggel fél nyolckor engedték őket,nekem így jöttek.
10.21.33
10.21.40
10.22.20
10.24.19
10.32.20
10.32.20
10.32.26
Sajnos most is elmaradt egy,méghozzá a kedvenc "elsőszülött" madaram:(((((
Nagyon szeretném ha valahogy még hazatérne.
Ma megint csodában volt részem.Éppen három galamb jött meg,és úgy cikáztak,peregtek a dúc fölött,mintha csak nekem akarnák megmutatni:Itt vagyunk,megjöttünk,örülj nekünk..
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|