Keresés

Részletes keresés

tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-09-15 20:49:25 2259

Köszönöm a galambok nevében:))

Már csak az én technikámon kéne javítani valamit hogy gyorsabban tudjam levarázsolni a gumigyűrűket a lábukról:)))

A hozzászólás:
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2012-09-15 20:34:11 2258

Gratulálok!

Ez nagyon szép !

 

Az elmaradt madár miatt ne bánkódj, örülj azoknak amelyikek hazajöttek!

Előzmény:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-09-15 20:27:30 2257

Sziasztok!

Ma voltak a galambok Mödlingben 260 km.

Reggel fél nyolckor engedték őket,nekem így jöttek.

10.21.33

10.21.40

10.22.20

10.24.19

10.32.20

10.32.20

10.32.26

 

Sajnos most is elmaradt egy,méghozzá a kedvenc "elsőszülött" madaram:(((((

Nagyon szeretném ha valahogy még hazatérne.

Ma megint csodában volt részem.Éppen három galamb jött meg,és úgy cikáztak,peregtek a dúc fölött,mintha csak nekem akarnák megmutatni:Itt vagyunk,megjöttünk,örülj nekünk..

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!