|
|
|
|
 |
Bobo772
2012-09-15 10:07:57
|
2253
|
Hali csak hoztam még galambot ,galambom, 1 kis kkt és 2 tarka fiatal sípolósat amit etetget a k tojód....
megnyitottam a másik oldalt most ismerkednek az öregek a területtel ha ez is jól megy akkor nemsoká bonthatom a másik oldalt is..... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-09-14 21:50:52
|
2249
|
Rácsot közéjük mert a hím ne fogadja l. Vagy a régi párját várja még vagy a területét védi. majd összemelegszenek tavaszra. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-09-14 20:48:23
|
2248
|
:) Akkor vörös, részletkérdés... a gond az, hogy bántja a hím... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|