Keresés

Részletes keresés

öregtarka. Creative Commons License 2012-09-14 21:58:46 2250

A régi tojódat már unod?Vagy nincs is?

Törölt nick Creative Commons License 2012-09-14 20:48:23 2248

:) Akkor vörös, részletkérdés... a gond az, hogy bántja a hím...

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-14 18:27:35 2247

Új barna tojó nekem is jó lenne! :D De az vörös...azt meg öreg tojók viselik :DDDDDD

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-14 12:32:27 2245

Összeengedtük a galambokat és a tyúkokat.

A tyúkok rögtön összekapkodták a szétszórt magokat, a galambokra ügyet se vetettek. A galik a szekrényről (egy antik cipősszekrény van bent, amiben tojnak a tyúkok) nézegették, hogy ezek meg mik és hogy kerültek ide?

Affér eddig nem volt.

A 2 szíves a 2 bébivel el van zárva, hogy ne öljék meg a tyúkok a kicsiket.

 

Az új barna tojót a hím a kezdeti lelkesedés után megutálta, már nem udvarol neki, hanem csípi, meg rángatja, ha éri, nem engedi enni, meg nem ülhet akármelyik ágon. Szegény barna eléggé rosszul érezheti magát. :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!