Keresés

Részletes keresés

borka79 Creative Commons License 2012-09-14 20:33:59 1580

Már el is vitték, így az előző hirdetés tárgytalan! Üdv Mindenkinek

A hozzászólás:
borka79 Creative Commons License 2012-09-14 15:23:41 1579

Sziasztok!

 

Ingyen odaadnánk a képen látható cserépkályha csempéit. Lakásfelújítás során szétbontattuk, tehát csak értük kell jönni (Bp.III) és elvinni, legkésőbb szept.21 estig, utána sajnos helyhiány miatt megy a szeméttelepre.

 

Szép napot mindenkinek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!