|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-09-14 18:27:35
|
2247
|
Új barna tojó nekem is jó lenne! :D De az vörös...azt meg öreg tojók viselik :DDDDDD |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-09-14 12:32:27
|
2245
|
Összeengedtük a galambokat és a tyúkokat.
A tyúkok rögtön összekapkodták a szétszórt magokat, a galambokra ügyet se vetettek. A galik a szekrényről (egy antik cipősszekrény van bent, amiben tojnak a tyúkok) nézegették, hogy ezek meg mik és hogy kerültek ide?
Affér eddig nem volt.
A 2 szíves a 2 bébivel el van zárva, hogy ne öljék meg a tyúkok a kicsiket.
Az új barna tojót a hím a kezdeti lelkesedés után megutálta, már nem udvarol neki, hanem csípi, meg rángatja, ha éri, nem engedi enni, meg nem ülhet akármelyik ágon. Szegény barna eléggé rosszul érezheti magát. :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|