|
|
|
|
 |
hAnd
2012-09-16 14:59:37
|
184
|
Bocs, elrontottam. C2T a helyes kód :)
|
|
 |
hAnd
2012-09-13 17:29:00
|
183
|
Ha az a C1T1 (aljára van nyomtatva), akkor én is ezt használtam. Semmi meglepő nem volt benne. Biztos jó erős, mert ahol két napra rá fel kellett szednem, nehezen tudtam a csempéről is és a betonról is lecsiszolni.
Amikor elfogyott, átálltam a Masterplastra (200Ft-tal drágább volt, de a helyi Tüzép is tartja), az mintha jobb lett volna a kezdeti tapadást tekintve, és mintha gyorsabban is kötött volna (hamarabb rá lehetett menni), de lehet, csak azért volt ez az érzésem, mert akkorra már belejöttem a munkába.
Tudom, ez nem nagy segítség, de hátha mások is írnak. |
|
A hozzászólás:
 |
nefaria
2012-09-13 16:59:24
|
182
|
Sziasztok!
Érdekelne a hozzáértők véleménye a Kingstone Acropol flexi ragasztójáról, ill. aljzatkiegyenlítőjéről. Nem találtam semmi véleményt róla, ezért kérdezem.
Köszi előre is a válaszokat!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|