Keresés

Részletes keresés

hAnd Creative Commons License 2012-09-16 14:59:37 184

Bocs, elrontottam. C2T a helyes kód :)

 

hAnd Creative Commons License 2012-09-13 17:29:00 183

Ha az a C1T1 (aljára van nyomtatva), akkor én is ezt használtam. Semmi meglepő nem volt benne. Biztos jó erős, mert ahol két napra rá fel kellett szednem, nehezen tudtam a csempéről is és a betonról is lecsiszolni.

 

Amikor elfogyott, átálltam a Masterplastra (200Ft-tal drágább volt, de a helyi Tüzép is tartja), az mintha jobb lett volna a kezdeti tapadást tekintve, és mintha gyorsabban is kötött volna (hamarabb rá lehetett menni),  de lehet, csak azért volt ez az érzésem, mert akkorra már belejöttem a munkába.

 

Tudom, ez nem nagy segítség, de hátha mások is írnak.

A hozzászólás:
nefaria Creative Commons License 2012-09-13 16:59:24 182

Sziasztok!

 

Érdekelne a hozzáértők véleménye a Kingstone Acropol flexi ragasztójáról, ill. aljzatkiegyenlítőjéről. Nem találtam semmi véleményt róla, ezért kérdezem.

Köszi előre is a válaszokat!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!