Keresés

Részletes keresés

Kályháskristóf Creative Commons License 2012-09-12 17:50:38 1577

Nekem nincs, de tudom kinek lehet.

A hozzászólás:
csincso Creative Commons License 2012-09-12 14:27:19 1576

Sziasztok!

 

Nyíregyházi, napos cserépkályha csempét keresek.

 

Teszek fel róla képet hamarosan. Jó állapotú csempékre lenne szükségem! Jelenleg a kinézett kályha 7*5*2.5  (20 éves). Mi pedig egy 8*5*3 méretű kályhát szeretnénk. 4 gyermekünkhöz biztonságos kályhát szeretnénk építettni, az építőt már megtaláltuk, a biztonságos meleg otthonhoz fagymentes csempékre lenne szükségünk. Sajnos Új kályhacsempékre nincs pénzünk, és ezért nem tudunk új kályhát építettni.

Várom annak a jelentkezését akinek van ilyen csempe a birtokában!

Ha nem találok hozzá csempét, nem szeretném megvenni a kályhát, ezért sürgős .

Köszönöm, Gabi. 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!