|
|
|
|
 |
Kályháskristóf
2012-09-12 17:50:38
|
1577
|
Nekem nincs, de tudom kinek lehet. |
|
A hozzászólás:
 |
csincso
2012-09-12 14:27:19
|
1576
|
Sziasztok!
Nyíregyházi, napos cserépkályha csempét keresek.
Teszek fel róla képet hamarosan. Jó állapotú csempékre lenne szükségem! Jelenleg a kinézett kályha 7*5*2.5 (20 éves). Mi pedig egy 8*5*3 méretű kályhát szeretnénk. 4 gyermekünkhöz biztonságos kályhát szeretnénk építettni, az építőt már megtaláltuk, a biztonságos meleg otthonhoz fagymentes csempékre lenne szükségünk. Sajnos Új kályhacsempékre nincs pénzünk, és ezért nem tudunk új kályhát építettni.
Várom annak a jelentkezését akinek van ilyen csempe a birtokában!
Ha nem találok hozzá csempét, nem szeretném megvenni a kályhát, ezért sürgős .
Köszönöm, Gabi.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|