Keresés

Részletes keresés

kenya15 Creative Commons License 2012-09-11 15:57:13 669

Kedves Dénes ez nagyon kemény! :) Ügyes szerkezet! Mondjuk én nem vagyok stackinges, csak makrós, de makrósín témában itt rengeteg jó ötlet és tanács szokott lenni, így mindig benézek, ma is érdemes volt!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-11 15:49:25 668

Haliho!

remélem azért aki látta mindenkinek tetszet a macro sín amit bemutattam..

egy kis kedvcsináló a Focus Stacking technikához..

 

http://www.youtube.com/watch?v=REN3NEjkS54&feature=youtu.be

 

ez azért már egy picivel inkább a studió fényképezéshez való de nem lehetetlen a használata

a terepen is ...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!