Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-09-11 17:29:14 2243

Sose adtam nekik kendermagot. Én a köles, cirok, borsó és fekete napi szakaszos adagolásában gondolkoztam. Tehát ha csipaszt nevel akkor bőven ha nyugalmi időben van akkor semmit vagy keveset. 

Én kattintós időmben csináltam egy dróthálós ládikát a bejárón befelé. Így mikor bejött a bejáron szépen beleugrott a ládikába onnan kivettem alatta meg az óra. 1nap alatt megszokták a beleugrást. Aki nem az meg elveszett. 

Vizsgáld át a madaraid egyessével , keress bogarakat, légúti gondokat, tollhibát, tolhiányt. Olyat küldj vissza aki délután jött vagy később és frisset. Aki elől jött az maradjon otthon. Tricho ellen egyessével egyénenként kezelj. Vízben felodod (fél deci ) majd fecsivel a csőrébe nyomod. 

tp329 Creative Commons License 2012-09-10 23:01:48 2242

Gratulálok, csak így tovább! Nézd meg a mailod! :-))))

 

A hozzászólás:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-09-10 21:14:47 2241

Igen,azért be kell valljam magántréningra nem volt időm,csak egyszer vitte el a fiam a falu határába,de amikor telefonált hogy engedi,szinte abba a pillanatban meg is jelentek:))

Kaját igyekszem betartani csak itt felénk nem olyan egyszerű beszerezni a dolgokat.

Most ezt kicsit félve mondom múlt héten csütörtökön volt egy kis mellélövésem a kajával,csoda hogy így jöttek ahogy jöttek.Tudod senki se mondta hogy a kendermaggal óvatosan.....

Lehet idén még elkészül a fiatalok új helye,már agyalok ezerrel rajta,nagyon átgondolok mindent hogy úgy a galamboknak mint nekem is jó legyen.Maajd épeket ha elkezdjük rakok fel róla.

Az első stoppolásnál volt egy régi galambász segítségem,azt mondta nagyon,szelídek a galambjaim..Most már a Rajkai útnál én stoppoltam,szépen beszélgettem hozzájuk míg a gumigyűrűt levarázsoltam a lábukról.

Köszönöm a segítséget,tudod mivel kocsmában dolgozom jó emberismerő vagyok ritka az az ember főleg aki sikerre hajt hogy elmondja a tutit.Te azok közé tartozol.Már ahol tag vagyok ott is tudom ki az akinek hihetek.Sajnoss nem túl jó az arány.8 emberből 2 monddja el az igazat:((((

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-10 20:59:01 2239

Hűűűűű! Nehogy lentebb add! Jól is jönnek és TE meg ...! Nincs szó...

 

Így tovább! (rendszer működik?)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!