Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2012-09-10 12:04:46 178

Erre inkább nem mondok semmit, mert nem ismerem a vázak eltérését, de a bajonettjük azonos. Kérdés, hogy a manuális módok állítása mennyiben lehet más (ld Av mód, manuális fókusz).

Előzmény:
dani786 Creative Commons License 2012-09-10 11:47:45 177

Még egy kérdés. Bár nincs oda írva a legutóbb küldött linkhez a D40x, de feltételezem, hogy ha pl. D5100-hoz jó, akkor D40x-hez is jó lesz...?

 

link:

 

http://www.ebay.com/itm/Minolta-MD-MC-Lens-to-NIKON-D3200-D7000-D800-D300s-Mount-Adapter-/330767247694?pt=US_Lens_Adapters_Mounts_Tubes&hash=item4d0343a94e

 

vagy

 

http://www.ebay.com/itm/Minolta-MD-MC-lens-to-Nikon-F-Mount-Adapter-DSLR-Infinity-D4-D800-D3200-D5100-/1809

38061758?pt=US_Lens_Adapters_Mounts_Tubes&hash=item2a20bfb7be

 

(az elsőt csak azért néztem mert ott 30 nap visszaküldés van, a másiknál, amit az előző hozzászólásban küldtem csak 14, ha esetleg mégse lenne jó)

 

bár oda van írva h all Nikon DSLR-s de azért gondoltam rákérdezek.

 

Mégegyszer köszi a gyors válaszokat! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!