Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
dani786 Creative Commons License 2012-09-10 11:38:18 176

Köszönöm szépen a segítséget! :)

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2012-09-10 10:54:41 175

Nem tudsz a végtelenbe fókuszálni, azt jelenti. Gyakorlatilag makrózni jó, mert bizonytalan hogy 50cm vagy 3 méter lesz az a tartomány, amiben élesre tudod állítani az obit.

 

Ezzel a másikkal lesz végtelened, de csak manuálisan tudod állítani a fókuszt. Rekesz előválasztásos (Av) módban működik (leírás szerint a legtöbb kameránál, ami azért egy érdekes megfogalmazás) majd a gépeddel.

 

Hogy el lehet-e adni egy Dynaxot, nem tudom. Sokat nem kapsz érte szerintem, de nézz körül a típus fórumán, talán megmondja valaki, mit érhet. De érdemes lehet megtartani második gépnek, asszonynak, gyereknek, stb., végül is 6mpixel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!