|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-09-10 14:26:03
|
2229
|
Hmmm! Alakísd kedved és lehetőség szerint. Semmi merev köteelező nincs ebben. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-09-10 10:19:52
|
2227
|
A szétválasztás most nem jön össze, mert akkor a hímnek teljesen egyedül dekkolnia egy ketrecben... de meg fogom oldani kicsit később valahogy... csak még nem tudom hogy, mert a 3x2 méteres kifutó sem elég ahhoz, hogy a 2 hím nyugodtan éljen... az antwerpeni hím állandóan cseszteti a kis keringő hímet, a fél kifutón át vonszolja a szárnytollánál fogva. Ez kajálási időben a leggyakoribb. Na, ha őket összezárom egy ketrecbe fél évre, akkor sztem pár nap alatt megölné a nagyobb a kicsit.
Jelenleg van 3 tojóm (2 antwerpeni, 1 keringő) 2 hímem (1 antw., 1 keringő) és 2db 2 napos pici keringőm.
Amúgy akitől vettem azt mondta, hogy 1-2 héten belül befejezi a vedlést és le fog tojni ez a brana galimama. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-09-10 09:59:19
|
2226
|
Most alapozod meg a jövő évi fiatalok lehetőségeit. Ezért javaslom a galambokat nemenként válaszd szét! MOST!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|