Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-09-10 10:19:52 2227

A szétválasztás most nem jön össze, mert akkor a hímnek teljesen egyedül dekkolnia egy ketrecben... de meg fogom oldani kicsit később valahogy... csak még nem tudom hogy, mert a 3x2 méteres kifutó sem elég ahhoz, hogy a 2 hím nyugodtan éljen... az antwerpeni hím állandóan cseszteti a kis keringő hímet, a fél kifutón át vonszolja a szárnytollánál fogva. Ez kajálási időben a leggyakoribb. Na, ha őket összezárom egy ketrecbe fél évre, akkor sztem pár nap alatt megölné a nagyobb a kicsit.

 

Jelenleg van 3 tojóm (2 antwerpeni, 1 keringő) 2 hímem (1 antw., 1 keringő) és 2db 2 napos pici keringőm.

 

Amúgy akitől vettem azt mondta, hogy 1-2 héten belül befejezi a vedlést és le fog tojni ez a brana galimama.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-10 09:59:19 2226

Most alapozod meg a jövő évi fiatalok lehetőségeit. Ezért javaslom a galambokat nemenként válaszd szét! MOST!!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-09 13:12:36 2224

Mai Monori vásárfia! :) Vagyis vásárlánya! :) Antwerpeni díszposta tojó

Éppen vedlésben.

A régi hím rögtön átpártolt hozzá! :D

Nagyon örülök neki, szerintem tök szééép! :D

 

   

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!