Keresés

Részletes keresés

Seth2 Creative Commons License 2012-09-10 11:24:07 665

Köszönöm. Ez a kép már 25 fokos hőmérsékleten készült, az előzőek közül sok 30 fokon. Sajnos, nincs klímám. Jól látható a darázspókról készült kép zajszintjén. 22 fokon még ideálisabb lenne.

A hozzászólás:
BioDroid Creative Commons License 2012-09-09 20:00:57 662

Ez aztán a macro! Grat Seth! :D

Előzmény:
Seth2 Creative Commons License 2012-09-03 00:52:33 659

Marhabögöly 47 képből

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!