|
|
|
|
 |
Seth2
2012-09-10 11:36:38
|
666
|
Jó kis műszernek látszik a videón, ügyes vagy. :) |
|
 |
kenya15
2012-09-10 10:53:52
|
664
|
egy normális makrósín nem lenne rossz, azért elég komoly barkácsnak tűni:) |
|
 |
GPF
2012-09-10 10:45:28
|
663
|
Ejha! Ez tetszik!
Lehetne részletesebb infókat kapni róla? |
|
 |
BioDroid
2012-09-09 19:59:50
|
661
|
Nekem tetszik, de jó lenne kicsit részletesebben is, hogy milyen alapanyagok kellenek hozzá, és konkrétan hogy készült. Menetes orsó honnan van, kellett-e esztergapados ismerős a készítéshez, stb... :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-09-09 19:07:26
|
660
|
Haliho!
egy kis ötletadónak szántam barkácsolásra hajlamos fotósoknak..
a megvehető síneket vagy drágának találtam ,vagy nem tetszett..
http://youtu.be/sWenLMs314g
lehet ötletesebbet is készíteni.. de utánna kérem megosztani a többiekkeln is
100% |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|