Keresés

Részletes keresés

Seth2 Creative Commons License 2012-09-10 11:36:38 666

Jó kis műszernek látszik a videón, ügyes vagy. :)

kenya15 Creative Commons License 2012-09-10 10:53:52 664

egy normális makrósín nem lenne rossz, azért elég komoly barkácsnak tűni:)

GPF Creative Commons License 2012-09-10 10:45:28 663

Ejha! Ez tetszik!

 

Lehetne részletesebb infókat kapni róla?

BioDroid Creative Commons License 2012-09-09 19:59:50 661

Nekem tetszik, de jó lenne kicsit részletesebben is, hogy milyen alapanyagok kellenek hozzá, és konkrétan hogy készült. Menetes orsó honnan van, kellett-e esztergapados ismerős a készítéshez, stb... :))

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-09 19:07:26 660

Haliho!

egy kis ötletadónak szántam barkácsolásra hajlamos fotósoknak..

a megvehető síneket vagy drágának találtam ,vagy nem tetszett..

http://youtu.be/sWenLMs314g

lehet ötletesebbet is készíteni.. de utánna kérem megosztani a többiekkeln is

100%

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!