Keresés

Részletes keresés

Patreides Creative Commons License 2012-09-15 00:27:50 23581

És nem is evett.

A hozzászólás:
k.nemezis Creative Commons License 2012-09-09 14:13:52 23580

Most látom, hogy a válaszom első sora félreértésre adhat lehetőséget valamelyik nagyonhülyegyerek fidesznyiknek!

 

Borosnyának válaszoltam: Gyurcsány persze, hogy nem plagizált!

Előzmény:
k.nemezis Creative Commons License 2012-09-09 14:10:01 23579

 

Persze, hogy nem!

Terelnek a szerencsétlen orbanogének, de a sár rajtuk marad!

Szánalmas, nevetséges banda!

Figyeléjétek meg, egyre vadabb és hülyébb állításokat szülnek, egyre gátlástalanabbul.

Így válnak hiteltelenné!

 

(Köptem egy nagyot!)

 

:-))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!