|
|
|
|
 |
Patreides
2012-09-15 00:27:50
|
23581
|
És nem is evett. |
|
A hozzászólás:
 |
k.nemezis
2012-09-09 14:13:52
|
23580
|
Most látom, hogy a válaszom első sora félreértésre adhat lehetőséget valamelyik nagyonhülyegyerek fidesznyiknek!
Borosnyának válaszoltam: Gyurcsány persze, hogy nem plagizált! |
|
Előzmény:
 |
k.nemezis
2012-09-09 14:10:01
|
23579
|
Persze, hogy nem!
Terelnek a szerencsétlen orbanogének, de a sár rajtuk marad!
Szánalmas, nevetséges banda!
Figyeléjétek meg, egyre vadabb és hülyébb állításokat szülnek, egyre gátlástalanabbul.
Így válnak hiteltelenné!
(Köptem egy nagyot!)
:-))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|