Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-09-06 21:08:37 2217

1992-BEN A 4919 SKTA T  fiatalom 50km-es tréningről lett rakva 230km-re és dúcelső volt . Pedig akkor ker 1. voltam . A 2. számú tolla volt ép kinőve neki tehát 8 régi és 1 egész és 4/5 nagyságban volt kinőve neki a toljúja.

 

No de én mi a izémnek írjak le tanácsba olyat ami veszélyt rejt magában egy kezdő számára. Aztán meg világgá kűrtőljék a kedves sporik! Hiányzik ez nekem? hehe :DDDDDD

A hozzászólás:
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2012-09-06 20:05:20 2216

"Ha kivedlette a 3. (belülről számított) szárnytollát akkor lehet tréningezni",,,

Egy hete elvittem az egy tollat dobott fiatalomat 20km-rehárom berepült fiatallal, szombaton meg 175km-re utazott a tsz-i versenyre, hétfőn reggel itthon volt.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-06 13:41:09 2211

Röviden!

Május 15 után már felesleges gyűrűzni ha versenyzésre kell a fiatal. Vérvonal rögzítésére az jó lehet... ha a coli és tsai nem végzik ki(himlő is).

Ha kivedlette a 3. (belülről számított) szárnytollát akkor lehet tréningezni ha min van 18celsius és süt a nap!

Tavasszal a kései fiatalt max 100km -ig tréningeztesd.

Ha most sikerűlt csak gyűrűzni akkor használd ki hogy jövőre több tenyészgalambod (költő) lesz és tavasszal gyűrűzől 100db-ot. A fiatal galambok valamiért több kót adnak mint az öregek...

Tréninget én 20kmről kezdem majd 10km-el emelem majd 50-80-120km.(inkább multidő)

Olvass vissza (a civakodást ugord át:D)!

Kérdez ha tudok válaszolok vagy gőzeke.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!