Keresés

Részletes keresés

Bobo772 Creative Commons License 2012-09-06 19:25:25 2215

Nézegettem az ujságba a képeket, besütött a lemenö nap a galambosba , és több galambom a vedlésben elörehaladva kinn sütkérezve a lemenö nap sugaraiban, mintha képröl jöttek volna ki. Kihuzva pöckösen álltak ,a kékek világos hamuszürke színben,zöldes lilás nyakkal... A sötét kovácsoltak a lilás nyakával és szinte fekete szárnyai, fehér rajzokkal... Tiszta Desmeth a képröl , mintha a varázsceruzás fiu rajzolta volna öket... egyre jobban féltem öket nem jönnek haza :-) De ugye hazajönnek :-() Nézegettem az ilyen olyan helyezéseket és mintha tükörképek lennének... olyan csapat lesz belölük........

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-06 19:14:18 2214

cuzuki a  mi autonk??? hehe :)

Előzmény:
Bobo772 Creative Commons License 2012-09-06 18:22:54 2213

Benn az üveg , fasza, a levél miatt néztem meg  tegnap este még visszaírt a gyürüs koma de a következö kérdéses levelemre már nem, és eddig sem,, pedig azt hittem milyen rendes boltos foglalkozik a levelekkel is....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!