|
|
|
|
 |
Bobo772
2012-09-06 19:25:25
|
2215
|
Nézegettem az ujságba a képeket, besütött a lemenö nap a galambosba , és több galambom a vedlésben elörehaladva kinn sütkérezve a lemenö nap sugaraiban, mintha képröl jöttek volna ki. Kihuzva pöckösen álltak ,a kékek világos hamuszürke színben,zöldes lilás nyakkal... A sötét kovácsoltak a lilás nyakával és szinte fekete szárnyai, fehér rajzokkal... Tiszta Desmeth a képröl , mintha a varázsceruzás fiu rajzolta volna öket... egyre jobban féltem öket nem jönnek haza :-) De ugye hazajönnek :-() Nézegettem az ilyen olyan helyezéseket és mintha tükörképek lennének... olyan csapat lesz belölük........ |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-09-06 19:14:18
|
2214
|
cuzuki a mi autonk??? hehe :) |
|
Előzmény:
 |
Bobo772
2012-09-06 18:22:54
|
2213
|
Benn az üveg , fasza, a levél miatt néztem meg tegnap este még visszaírt a gyürüs koma de a következö kérdéses levelemre már nem, és eddig sem,, pedig azt hittem milyen rendes boltos foglalkozik a levelekkel is.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|