Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-09-06 19:14:18 2214

cuzuki a  mi autonk??? hehe :)

A hozzászólás:
Bobo772 Creative Commons License 2012-09-06 18:22:54 2213

Benn az üveg , fasza, a levél miatt néztem meg  tegnap este még visszaírt a gyürüs koma de a következö kérdéses levelemre már nem, és eddig sem,, pedig azt hittem milyen rendes boltos foglalkozik a levelekkel is....

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-06 13:42:54 2212

Üveges szaktárs maga mit mereszti a gépen az idejét?. Nyomás dolgozni!! :D Ja hogy énis? Igen !!!????De én főzöm a vacsit a családnak!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!