|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-09-06 19:14:18
|
2214
|
cuzuki a mi autonk??? hehe :) |
|
A hozzászólás:
 |
Bobo772
2012-09-06 18:22:54
|
2213
|
Benn az üveg , fasza, a levél miatt néztem meg tegnap este még visszaírt a gyürüs koma de a következö kérdéses levelemre már nem, és eddig sem,, pedig azt hittem milyen rendes boltos foglalkozik a levelekkel is.... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-09-06 13:42:54
|
2212
|
Üveges szaktárs maga mit mereszti a gépen az idejét?. Nyomás dolgozni!! :D Ja hogy énis? Igen !!!????De én főzöm a vacsit a családnak! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|