Keresés

Részletes keresés

Bobo772 Creative Commons License 2012-09-06 18:22:54 2213

Benn az üveg , fasza, a levél miatt néztem meg  tegnap este még visszaírt a gyürüs koma de a következö kérdéses levelemre már nem, és eddig sem,, pedig azt hittem milyen rendes boltos foglalkozik a levelekkel is....

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-06 13:42:54 2212

Üveges szaktárs maga mit mereszti a gépen az idejét?. Nyomás dolgozni!! :D Ja hogy énis? Igen !!!????De én főzöm a vacsit a családnak!

Előzmény:
Bobo772 Creative Commons License 2012-09-06 13:21:58 2210

Szia én még nem tudom én is kezdö vagyok ez az elsö kis galambom azért, hogy ezzel ia tanuljam mit kell velük csinálni, milyen mikor kikel, hogy nöl fel stb....most van még 3 még kissebb....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!