|
|
|
|
 |
Bobo772
2012-09-06 18:22:54
|
2213
|
Benn az üveg , fasza, a levél miatt néztem meg tegnap este még visszaírt a gyürüs koma de a következö kérdéses levelemre már nem, és eddig sem,, pedig azt hittem milyen rendes boltos foglalkozik a levelekkel is.... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-09-06 13:42:54
|
2212
|
Üveges szaktárs maga mit mereszti a gépen az idejét?. Nyomás dolgozni!! :D Ja hogy énis? Igen !!!????De én főzöm a vacsit a családnak! |
|
Előzmény:
 |
Bobo772
2012-09-06 13:21:58
|
2210
|
Szia én még nem tudom én is kezdö vagyok ez az elsö kis galambom azért, hogy ezzel ia tanuljam mit kell velük csinálni, milyen mikor kikel, hogy nöl fel stb....most van még 3 még kissebb.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|