Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-09-06 13:42:54 2212

Üveges szaktárs maga mit mereszti a gépen az idejét?. Nyomás dolgozni!! :D Ja hogy énis? Igen !!!????De én főzöm a vacsit a családnak!

A hozzászólás:
Bobo772 Creative Commons License 2012-09-06 13:21:58 2210

Szia én még nem tudom én is kezdö vagyok ez az elsö kis galambom azért, hogy ezzel ia tanuljam mit kell velük csinálni, milyen mikor kikel, hogy nöl fel stb....most van még 3 még kissebb....

Előzmény:
Springa Creative Commons License 2012-09-06 09:23:30 2209

Nem túl kései?

Mindenhol azt mondják a június 15.-e után született galambok már nem jók semmire, max tenyésznek (bár a genetikája ugyan az mint a tavaszi fiataloknak).

 

Erről írhatnátok többet ,mert idén nekem nem sikerült elég fiatalt fognom és most gyűrűztem 19 fiatalt. Szeretném őket 5-6 úttal betréningeztetni (10-25km) majd 1-2 120km út.

Nem tudom mi marad belőle mert úgye ezmár keményen a téli időbe fog esni.

 

(Egy kezdő.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!