Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Adm Creative Commons License 2012-09-06 13:01:24 60

Nincs emelet, 77-ben épült szabvány kockaház, tömör téglából, fent egy betonkoszorúval. A gerendák egyik vége erre a falra támaszkodik, illetve ezzel párhuzamosan a ház felénél van egy szintén 30-as főfal.

Előzmény:
PETYUS Creative Commons License 2012-09-06 11:38:24 59

Emelet van?

A födém milyen szerkezetű, milyen irányúak a gerendák, hova "jönnek ki"?

Mit kell megtartania az ajtós-ablakos falrésznek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!