|
|
|
|
 |
Springa
2012-09-06 09:23:30
|
2209
|
Nem túl kései?
Mindenhol azt mondják a június 15.-e után született galambok már nem jók semmire, max tenyésznek (bár a genetikája ugyan az mint a tavaszi fiataloknak).
Erről írhatnátok többet ,mert idén nekem nem sikerült elég fiatalt fognom és most gyűrűztem 19 fiatalt. Szeretném őket 5-6 úttal betréningeztetni (10-25km) majd 1-2 120km út.
Nem tudom mi marad belőle mert úgye ezmár keményen a téli időbe fog esni.
(Egy kezdő.) |
|
A hozzászólás:
 |
Bobo772
2012-09-05 16:39:25
|
2208
|
Sziasztok az elsö kis galamb a jövö reménysége....15 naposan, lassan lehet letennia földre hagy egyen a többiekkel, minél hamarabb önállósodjon..
  |
|
Előzmény:
 |
tyúkanyó49
2012-08-27 22:00:46
|
2188
|
Kicsit későn jött a válasz,levittem,sporik azt mondták menjen..
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|