Keresés

Részletes keresés

Springa Creative Commons License 2012-09-06 09:23:30 2209

Nem túl kései?

Mindenhol azt mondják a június 15.-e után született galambok már nem jók semmire, max tenyésznek (bár a genetikája ugyan az mint a tavaszi fiataloknak).

 

Erről írhatnátok többet ,mert idén nekem nem sikerült elég fiatalt fognom és most gyűrűztem 19 fiatalt. Szeretném őket 5-6 úttal betréningeztetni (10-25km) majd 1-2 120km út.

Nem tudom mi marad belőle mert úgye ezmár keményen a téli időbe fog esni.

 

(Egy kezdő.)

A hozzászólás:
Bobo772 Creative Commons License 2012-09-05 16:39:25 2208

Sziasztok az elsö kis galamb a jövö reménysége....15 naposan, lassan lehet  letennia földre hagy egyen a többiekkel, minél hamarabb önállósodjon..

 

 

 

Előzmény:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-27 22:00:46 2188

Kicsit későn jött a válasz,levittem,sporik azt mondták menjen..

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!