|
|
|
|
 |
tyúkanyó49
2012-09-10 20:38:50
|
2237
|
Szia!
Helyzetjelentés:))
27 fiatallal kezdtem az idén.A harmadik edzőúton elmaradt 3 galambom,egy az én hibámból mert volt egy tollat se dobott fiatalom 2db aminek elnéztem a gyűrűszámát és az egyiket bekosaraztam,el is maradt.
Győr az első versenyút,159 km.Háromnegyed nyolckor volt engedés,kicsit késve,10.28-kor jött az első galambom,és 10.38-ra volt meg a csapatom.Itt 3 fért listára ha jól mondom.Innen is 3 glamb maradt el,de az egyik este még megjött.
Múlt héten volt Rajka,azt hiszem olyan 200km kb.Fél nyolckor volt engedés,nekem így jöttek:9.52 az első,9.56 2db,10.02-kor ismét 2 db,és 10.06-kor megint 2 darad.
Innen vesztességem 1 madár,most 21 tubi csücsül a dúcban. |
|
A hozzászólás:
 |
Bobo772
2012-09-05 14:05:23
|
2207
|
Várnánk Tyúkanyóka helyzetjelentését kiváncsi vagyok a szereplésre, a másikra nem is merek írni mert leharapják a fejem....
Megvan az elsö 4 kisgalambom 1 15 napos 3 maszületett bárány... a jövö reménységei...:-) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-09-05 13:27:51
|
2206
|
Sehol egy fiatalokkal versenyző egyén? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|