Keresés

Részletes keresés

tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-09-10 20:38:50 2237

Szia!

Helyzetjelentés:))

27 fiatallal kezdtem az idén.A harmadik edzőúton elmaradt 3 galambom,egy az én hibámból mert volt  egy tollat se dobott fiatalom 2db aminek elnéztem a gyűrűszámát és az egyiket  bekosaraztam,el is maradt.

Győr az első versenyút,159 km.Háromnegyed nyolckor volt engedés,kicsit késve,10.28-kor jött az első galambom,és 10.38-ra volt meg a csapatom.Itt 3 fért listára ha jól mondom.Innen is 3 glamb maradt el,de az egyik este még megjött.

Múlt héten volt Rajka,azt hiszem olyan 200km kb.Fél nyolckor volt engedés,nekem így jöttek:9.52 az első,9.56 2db,10.02-kor ismét 2 db,és 10.06-kor megint 2 darad.

Innen vesztességem 1 madár,most 21 tubi csücsül a dúcban.

A hozzászólás:
Bobo772 Creative Commons License 2012-09-05 14:05:23 2207

Várnánk Tyúkanyóka helyzetjelentését kiváncsi vagyok a szereplésre, a másikra nem is merek írni mert leharapják a fejem.... 

Megvan az elsö 4 kisgalambom 1 15 napos 3 maszületett bárány... a jövö reménységei...:-)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-05 13:27:51 2206

Sehol egy fiatalokkal versenyző egyén? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!