Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-09-04 19:26:06 5058

No az szép volna, reménykedjünk. :-)

Előzmény:
dreadman Creative Commons License 2012-09-04 19:21:19 5057

Nekem is nagy csalódás, kedvelem a Szöszit. A tippeldében is rendszeresen belé helyezem a bizalmam aztán legtöbbször jön a pofáraesés. Mikor meg néha megembereli magát és ficánkol, no olyankor biztos kihagytam :)

Viszont van egy óra hátránya, talán elengedik a "nagy hegyen".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!