Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

mind_the_gap Creative Commons License 2012-08-31 07:46:58 2

naná! :)

A hozzászólás:
lotht Creative Commons License 2012-08-30 23:06:19 1

Sima Fiorino is jöhet, a "teherautó"? :)

Előzmény:
mind_the_gap Creative Commons License 2012-08-30 15:40:16 0

Rögtön az első kérdés:

 

Hogyan lehet leszedni az első ajtók kárpitjait?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!