|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
MZ5
2012-08-29 13:39:44
|
2204
|
heti 2X spakli tenyészidőben , havi 2X nedves takarítás is , hypo főképp, amugy az alján zeolit vékonyan finom apró sderes homok keverékkel, nedves takarítás után uj.Tenyészidőn kivül nagytakarításkor keményebb huncutságok is bevetésre kerülnek. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-08-28 20:14:06
|
2202
|
Egy díszgalambász elkezdett postázni és egy lehelet hijján nem lett ker. hosszútávú bajnok...egyévesekkel...
Rácson vannak a galambok vagy napi spakli esetleg hullámpapír amit kidobsz ha takarítasz???
Mivel fertőtlenítesz? És mikor? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|