|
|
|
|
 |
MZ5
2012-08-28 13:11:06
|
2196
|
Az őszi fiatalok sosem olyan erősek ellenállók mint a tavasziak, de díszgalambtenyésztrésnél az van , hogy eg-egy jobb pártól minden fiókot meghagyunk. A vér nem válik vizzé, és ha esetleg egy tenyésztésben fontos vonalból egy egyed kiesik akkor legyen mihez nyúlni.Júliustól már jöhet a himlő is ami ellen azért teljes védettséget az oltás sem adhat.
De csak a legjobbaktól hagyok, rövidebbek a nappalok, a kitenyésztett díszgalambok nem is tömnek, etetnek annyira.Vedlésben is vannak elég nagy ilyenkor a lerobbanás, betegség -veszélye kockázata.
A postákról nyilatkozzanak az abban vérprofik.Nálam a posták csak nevelés miatt vannak. |
|
A hozzászólás:
 |
Bobo772
2012-08-28 12:22:14
|
2195
|
Szia a most kikelö fiatalok mért nem jók már jövöre?Vagy mért nem nevelnek? |
|
Előzmény:
 |
MZ5
2012-08-28 12:10:06
|
2194
|
oké részemről nincs gond, - van olyan ahol van még -akad ,de egyébként a többséggel már ilyenkor nem neveltetek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|