Keresés

Részletes keresés

MZ5 Creative Commons License 2012-08-28 13:11:06 2196

Az őszi fiatalok sosem olyan erősek ellenállók mint a tavasziak, de díszgalambtenyésztrésnél az van , hogy eg-egy jobb pártól minden fiókot meghagyunk. A vér nem válik vizzé, és ha esetleg egy tenyésztésben fontos vonalból egy egyed kiesik akkor legyen mihez nyúlni.Júliustól már jöhet a himlő is ami ellen azért teljes védettséget az oltás sem adhat.

De csak a legjobbaktól hagyok, rövidebbek a nappalok, a kitenyésztett díszgalambok nem is tömnek, etetnek annyira.Vedlésben is vannak elég nagy ilyenkor a lerobbanás, betegség -veszélye kockázata.

A postákról nyilatkozzanak az abban vérprofik.Nálam a posták csak nevelés miatt vannak.

A hozzászólás:
Bobo772 Creative Commons License 2012-08-28 12:22:14 2195

Szia a most kikelö fiatalok mért nem jók már jövöre?Vagy mért nem nevelnek?

Előzmény:
MZ5 Creative Commons License 2012-08-28 12:10:06 2194

oké részemről nincs gond, - van olyan ahol van még -akad ,de egyébként a többséggel már ilyenkor nem neveltetek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!