Keresés

Részletes keresés

Bobo772 Creative Commons License 2012-08-28 12:22:14 2195

Szia a most kikelö fiatalok mért nem jók már jövöre?Vagy mért nem nevelnek?

A hozzászólás:
MZ5 Creative Commons License 2012-08-28 12:10:06 2194

oké részemről nincs gond, - van olyan ahol van még -akad ,de egyébként a többséggel már ilyenkor nem neveltetek.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-28 10:39:13 2193

Hibázhatok énis?

 

Lapozzunk!!!

 

Vannak-e még fiataljaid a kőltőpárok alatt???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!