Keresés

Részletes keresés

MZ5 Creative Commons License 2012-08-28 12:10:06 2194

oké részemről nincs gond, - van olyan ahol van még -akad ,de egyébként a többséggel már ilyenkor nem neveltetek.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-28 10:39:13 2193

Hibázhatok énis?

 

Lapozzunk!!!

 

Vannak-e még fiataljaid a kőltőpárok alatt???

Előzmény:
MZ5 Creative Commons License 2012-08-28 06:36:11 2189

Szerintem a linked sokkal célzottabb reklám Animal-Med Kft. és konkrétan oda tereled a számtalan topicolvasót .

Egy adott szert számtalan cég árusithat , talán az adott cégnél vagy érdekelt ???

 

Amúgy elég nagy a vedllés mifelénk, lehet takarítani rendesen fogy a vitamin, de nem merem leírni a nevét ezek után....

Meg azt sem merem megkérdezni itt az iskolába ,hogy mit adtok ? pedig ugye az iskola azért iskola hogy lehet kérdezni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!