|
|
|
|
 |
MZ5
2012-08-28 12:10:06
|
2194
|
oké részemről nincs gond, - van olyan ahol van még -akad ,de egyébként a többséggel már ilyenkor nem neveltetek. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-08-28 10:39:13
|
2193
|
Hibázhatok énis?
Lapozzunk!!!
Vannak-e még fiataljaid a kőltőpárok alatt??? |
|
Előzmény:
 |
MZ5
2012-08-28 06:36:11
|
2189
|
Szerintem a linked sokkal célzottabb reklám Animal-Med Kft. és konkrétan oda tereled a számtalan topicolvasót .
Egy adott szert számtalan cég árusithat , talán az adott cégnél vagy érdekelt ???
Amúgy elég nagy a vedllés mifelénk, lehet takarítani rendesen fogy a vitamin, de nem merem leírni a nevét ezek után....
Meg azt sem merem megkérdezni itt az iskolába ,hogy mit adtok ? pedig ugye az iskola azért iskola hogy lehet kérdezni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|