|
|
|
|
 |
Octi19
2012-08-28 15:11:22
|
19377
|
Nagyon csibész kis fickó! Szívesen látnám a családban, de sajnos az asszony még mindig nem heverte ki Frici távozását... én sem, még napi szinten szóba kerül. |
|
A hozzászólás:
 |
AsianSpirit
2012-08-28 08:57:22
|
19376
|
Sziasztok!!
Egy igazán kedves, bújós dorombolós 4hónapos kis kandúr keresi gazdáját. Lila bikolor színű, oltva, féreghajtva, szerződéssel, kölyökcsomaggal elvihető.
Érdeklődni: pearlfalcons @gmail.com, www.selkirkrex.hu
 
Szülei:

Sármi az apuka, és Daiquiri az anyuka:
 
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|