|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-08-28 10:39:13
|
2193
|
Hibázhatok énis?
Lapozzunk!!!
Vannak-e még fiataljaid a kőltőpárok alatt??? |
|
 |
gr82wök6ószfater
2012-08-28 06:53:55
|
2191
|
,,,"talán az adott cégnél vagy érdekelt ??? "
Ez az opció az én fejemben is megfordult, a 2044-es hsz olvasása után,,,:-)
|
|
A hozzászólás:
 |
MZ5
2012-08-28 06:36:11
|
2189
|
Szerintem a linked sokkal célzottabb reklám Animal-Med Kft. és konkrétan oda tereled a számtalan topicolvasót .
Egy adott szert számtalan cég árusithat , talán az adott cégnél vagy érdekelt ???
Amúgy elég nagy a vedllés mifelénk, lehet takarítani rendesen fogy a vitamin, de nem merem leírni a nevét ezek után....
Meg azt sem merem megkérdezni itt az iskolába ,hogy mit adtok ? pedig ugye az iskola azért iskola hogy lehet kérdezni. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-08-27 21:06:30
|
2186
|
Fogsz olvasni hamarosan.
Reklám és kereskedelem őrdöge sose alszik... :DD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|