Keresés

Részletes keresés

Bobo772 Creative Commons License 2012-09-05 16:39:25 2208

Sziasztok az elsö kis galamb a jövö reménysége....15 naposan, lassan lehet  letennia földre hagy egyen a többiekkel, minél hamarabb önállósodjon..

 

 

 

A hozzászólás:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-27 22:00:46 2188

Kicsit későn jött a válasz,levittem,sporik azt mondták menjen..

 

Előzmény:
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2012-08-27 19:34:26 2180

Attól  tenném függővé, hogy milyen kondícióban van és mekkora távolságra mennek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!