|
|
|
|
 |
MZ5
2012-08-28 06:36:11
|
2189
|
Szerintem a linked sokkal célzottabb reklám Animal-Med Kft. és konkrétan oda tereled a számtalan topicolvasót .
Egy adott szert számtalan cég árusithat , talán az adott cégnél vagy érdekelt ???
Amúgy elég nagy a vedllés mifelénk, lehet takarítani rendesen fogy a vitamin, de nem merem leírni a nevét ezek után....
Meg azt sem merem megkérdezni itt az iskolába ,hogy mit adtok ? pedig ugye az iskola azért iskola hogy lehet kérdezni. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-08-27 21:06:30
|
2186
|
Fogsz olvasni hamarosan.
Reklám és kereskedelem őrdöge sose alszik... :DD |
|
Előzmény:
 |
MZ5
2012-08-27 20:47:23
|
2185
|
Ilyet , nem olvastam a topic leírásban. A másik ez egy fórum itt olyan hogy reklám, az nem játszik.Szabad ország szabad véleménnyilvánítás.
-az egyik topictárs felvetésére- a saját tapasztalatomat irtam le , a galambászat egy nagy tapasztalat az elejétől a végéig.Mindenki azt fogad meg amit akar , de miután a galamb viszonylag kisebb érték bizony sokan kísérleteznek is .És tanulunk is. Egymástól is ,legalábbis én még igen,hiszen csak 30 éve vagyok galambász .
Ha moderator vagy , topicleírásban benne van a kép, gyógyszernév tiltása betartom .
Én nem fogok senkinek a fórumban hozzászólási direktivákat ha van időm meg éppen hozzá tudok szólni netán segíteni is tudok megteszem.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|