Keresés

Részletes keresés

MZ5 Creative Commons License 2012-08-28 06:36:11 2189

Szerintem a linked sokkal célzottabb reklám Animal-Med Kft. és konkrétan oda tereled a számtalan topicolvasót .

Egy adott szert számtalan cég árusithat , talán az adott cégnél vagy érdekelt ???

 

Amúgy elég nagy a vedllés mifelénk, lehet takarítani rendesen fogy a vitamin, de nem merem leírni a nevét ezek után....

Meg azt sem merem megkérdezni itt az iskolába ,hogy mit adtok ? pedig ugye az iskola azért iskola hogy lehet kérdezni.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-27 21:06:30 2186

Fogsz olvasni hamarosan. 

 

Reklám és kereskedelem őrdöge sose alszik... :DD

Előzmény:
MZ5 Creative Commons License 2012-08-27 20:47:23 2185

Ilyet , nem olvastam a topic leírásban. A másik ez egy fórum itt olyan hogy reklám, az nem játszik.Szabad ország szabad véleménnyilvánítás.

 

-az egyik topictárs felvetésére- a saját tapasztalatomat irtam le , a galambászat egy nagy tapasztalat az elejétől a végéig.Mindenki azt fogad meg amit akar , de miután a galamb viszonylag kisebb érték bizony sokan kísérleteznek is .És tanulunk is. Egymástól is ,legalábbis én még igen,hiszen csak 30 éve vagyok galambász .

 

Ha moderator vagy , topicleírásban benne van a kép, gyógyszernév tiltása betartom .

 

Én nem fogok senkinek a fórumban hozzászólási direktivákat ha  van időm meg éppen hozzá tudok szólni netán segíteni is tudok megteszem.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!