|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-08-27 20:34:13
|
2184
|
Csináld tovább és figyelj nagyon!
emil ment. |
|
A hozzászólás:
 |
pyrogalamb
2012-08-27 19:47:30
|
2183
|
Küldtem 1 e-mailt |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-08-27 19:42:23
|
2181
|
Elkövetté egy hibát. Nem bántás ha leírom! Ne írj gyógyszer neveket mert reklám lehet...
Érted???
Reklám!!!
Minden egyéb vita meddő!
Hogy ingerűlten reagáltam abban igazad van.
Anno a Bogis70 -is az én nickem és a topicleírásba bele is fogom írni, hogy ne írjon le senki konkrét TERMÉK NEVEKET! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|