Keresés

Részletes keresés

tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-27 22:00:46 2188

Kicsit későn jött a válasz,levittem,sporik azt mondták menjen..

 

A hozzászólás:
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2012-08-27 19:34:26 2180

Attól  tenném függővé, hogy milyen kondícióban van és mekkora távolságra mennek.

Előzmény:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-27 17:28:29 2179

Ebben biztos vagyok hogy íígy lesz....

 

Most jöttem meg a galambjaimtól,kosarazás előtti készületek,még egyszer végig simítottam tekintetemmel óket,hallkan megsúgtam Nekik hogy mindőjüket hazavárom.

És képzeld ahogy már jönnék el,látom hogy a tetőn megint ott egy galamb.Tudtam hogy az enyémek nem lehetnek mert ők benn pihennek.Kinyitottam a berepülőtt.rögtön belőtte magát.Visszamegyek,látom a többiek nem bántják,de nagyon keresi  a  kaját mert ugyi benn már csak víz van.Megfogtam,elő a kisokost:))

Képzeld a múlt héten kedden elmaradt galambom tért vissza,baromi éhesen,szomjasan.

Most az lenne a kérdésem hogy mi a véleményetek,este bekosarazzam a többivel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!