|
|
|
|
 |
tyúkanyó49
2012-08-27 22:00:46
|
2188
|
Kicsit későn jött a válasz,levittem,sporik azt mondták menjen..
|
|
A hozzászólás:
 |
gr82wök6ószfater
2012-08-27 19:34:26
|
2180
|
Attól tenném függővé, hogy milyen kondícióban van és mekkora távolságra mennek. |
|
Előzmény:
 |
tyúkanyó49
2012-08-27 17:28:29
|
2179
|
Ebben biztos vagyok hogy íígy lesz....
Most jöttem meg a galambjaimtól,kosarazás előtti készületek,még egyszer végig simítottam tekintetemmel óket,hallkan megsúgtam Nekik hogy mindőjüket hazavárom.
És képzeld ahogy már jönnék el,látom hogy a tetőn megint ott egy galamb.Tudtam hogy az enyémek nem lehetnek mert ők benn pihennek.Kinyitottam a berepülőtt.rögtön belőtte magát.Visszamegyek,látom a többiek nem bántják,de nagyon keresi a kaját mert ugyi benn már csak víz van.Megfogtam,elő a kisokost:))
Képzeld a múlt héten kedden elmaradt galambom tért vissza,baromi éhesen,szomjasan.
Most az lenne a kérdésem hogy mi a véleményetek,este bekosarazzam a többivel? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|