Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-08-27 19:42:23 2181

Elkövetté egy hibát. Nem bántás ha leírom! Ne írj gyógyszer neveket mert reklám lehet...

Érted???

Reklám!!!

 

Minden egyéb vita meddő!

 

Hogy ingerűlten reagáltam abban igazad van. 

 

Anno a Bogis70 -is az én nickem és a topicleírásba bele is fogom írni, hogy ne írjon le senki konkrét TERMÉK NEVEKET!

A hozzászólás:
MZ5 Creative Commons License 2012-08-27 16:55:34 2178

Hamár a nagy fehér sámán szerepében tetszelegsz , nem a hatóanyag miatt hanem a túladagolás miatt történt a mérgezés, amelyet szinte bármelyik gyógyszerrel meg lehet tenni.Pontosan ezért tettem fel a teljes leírását a szernek melyben a hatóanyag és annak használata is benne van.

Amúgymeg nem a kutba csak a kávájára csináltál a linkeddel hiszen ugyanaz a lényeg a tartalom mint az én képemen a képben a feliratok.

Csak annyit tudok hozzátenni, amit már egy másik fórumozó is irt részedre.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?go=120304107&t=9209869

Amúgy meg ne írj nekem hozzászólási feltételeket, én sem adok neked.

Szép napot és jó galambászkodást !

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-27 15:16:19 2176

Misibá! Én tudom. De ez reklámnak minősűlhet ill. az ebben nem jártas olvasók igen mellé lőhetnek. Látva a kolléga lemérgezte a galambjait...

No ezért nem írok le konkrét orvossságot csak hatóanyagot.

 

De köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!