|
|
|
|
 |
MZ5
2012-08-27 16:55:34
|
2178
|
Hamár a nagy fehér sámán szerepében tetszelegsz , nem a hatóanyag miatt hanem a túladagolás miatt történt a mérgezés, amelyet szinte bármelyik gyógyszerrel meg lehet tenni.Pontosan ezért tettem fel a teljes leírását a szernek melyben a hatóanyag és annak használata is benne van.
Amúgymeg nem a kutba csak a kávájára csináltál a linkeddel hiszen ugyanaz a lényeg a tartalom mint az én képemen a képben a feliratok.
Csak annyit tudok hozzátenni, amit már egy másik fórumozó is irt részedre.
http://forum.index.hu/Article/showArticle?go=120304107&t=9209869
Amúgy meg ne írj nekem hozzászólási feltételeket, én sem adok neked.
Szép napot és jó galambászkodást ! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-08-27 15:16:19
|
2176
|
Misibá! Én tudom. De ez reklámnak minősűlhet ill. az ebben nem jártas olvasók igen mellé lőhetnek. Látva a kolléga lemérgezte a galambjait...
No ezért nem írok le konkrét orvossságot csak hatóanyagot.
De köszi! |
|
Előzmény:
 |
mis99
2012-08-27 07:58:08
|
2157
|
Zoli učinná látka= hato anyag!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|