|
|
|
|
 |
tyúkanyó49
2012-08-27 11:48:15
|
2175
|
Hehe:))
Nem csodálom hogy ismerős,mintha egyszer a Te dúcodban üldögélt volna:))
Megsúgom Neked,tőle és az öreg hímtől kelt kis tubi az egyetlen amire rögtön rányúlok,és az ő számát tudom fejből..385-ös,mármint erre végződik.
Több kicsit figyeltem meg átrakáskor volt olyan nem is egy ami hetekig csak a földön üldögélt,még az ülőkére se volt hajlandó felülni,2 hét után merészkedtek a kirepülő környékére.Addig ez a pöttömnyi kisgalamb,1 hét elválasztás után már kinn repkedett a dúc fölött a csapattal:))
Tudom hogyy nem lenne szabad így hozzám nőjjönek,ezért is írtam hogy tisztában vagyok vele lesznek még fájdalmas vesztességeim,de az is biztos a galambok már "örök szerelmeim" maradnak:)) |
|
A hozzászólás:
 |
subigalamb
2012-08-27 11:14:05
|
2169
|
Jujj!!De ismerős ez a galamb!
|
|
Előzmény:
 |
tyúkanyó49
2012-08-23 10:03:13
|
2131
|
Tudod az örökség már csak ilyen,drága nagyapám is ilyen volt.
Remélem vigyázza őket továbbra is ott fenn.....
Biztos lesznek még vesztességeim,de sohasem adom fel ahogy az öreg se tette . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|