Keresés

Részletes keresés

tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-27 11:48:15 2175

Hehe:))

Nem csodálom hogy ismerős,mintha egyszer a Te dúcodban üldögélt volna:))

Megsúgom Neked,tőle és az öreg hímtől kelt kis tubi az egyetlen amire rögtön rányúlok,és az ő számát tudom fejből..385-ös,mármint erre végződik.

Több kicsit figyeltem meg átrakáskor volt olyan nem is egy ami hetekig csak a földön üldögélt,még az ülőkére se volt hajlandó felülni,2 hét után merészkedtek a kirepülő környékére.Addig ez a pöttömnyi kisgalamb,1 hét elválasztás után már kinn repkedett a dúc fölött a csapattal:))

Tudom hogyy nem lenne szabad így hozzám nőjjönek,ezért is írtam hogy tisztában vagyok vele lesznek még fájdalmas vesztességeim,de az is biztos a galambok már "örök szerelmeim" maradnak:))

A hozzászólás:
subigalamb Creative Commons License 2012-08-27 11:14:05 2169

Jujj!!De ismerős ez a galamb!

 

Előzmény:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-23 10:03:13 2131

Tudod az örökség már csak ilyen,drága nagyapám is ilyen volt.

Remélem vigyázza őket továbbra is ott fenn.....

Biztos lesznek még vesztességeim,de sohasem adom fel ahogy az öreg se tette .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!