|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-08-27 10:33:43
|
2167
|
Sajna ahogy várható volt nem, a másik páram (szívesek) viszont szépen csücsül a saját terméseik felett. :) |
|
A hozzászólás:
 |
tp329
2012-08-27 09:54:15
|
2165
|
Lett tojás? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-08-21 19:51:17
|
2105
|
Reményt keltő hírek... vagy mégsem?
Fészket építettek (gyönyörű lett! :) :) :) ) és most bent ül a tojó és púposítja a derekát, úgy lefelé lógatja a farkát.
Szerintetek ez jó? Vagy fáj neki vmi odabent? Ő aki nem tojt január óta.
Amúgy eszik, iszik, jön, megy, nem gubbaszt, nem látom, hogy rossz kedve lenne.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|