Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-08-27 10:33:43 2167

Sajna ahogy várható volt nem, a másik páram (szívesek) viszont szépen csücsül a saját terméseik felett. :)

A hozzászólás:
tp329 Creative Commons License 2012-08-27 09:54:15 2165

Lett tojás?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-21 19:51:17 2105

Reményt keltő hírek... vagy mégsem?

 

Fészket építettek (gyönyörű lett! :) :) :) ) és most bent ül a tojó és púposítja a derekát, úgy lefelé lógatja a farkát.

Szerintetek ez jó? Vagy fáj neki vmi odabent? Ő aki nem tojt január óta.

Amúgy eszik, iszik, jön, megy, nem gubbaszt, nem látom, hogy rossz kedve lenne.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!