Keresés

Részletes keresés

tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-27 11:39:08 2173

Mi még csak a gyakorlónál tartunk,és még azt is elhalasztották az utolsót szombatról.Ma lesz gyűjtés.

A hozzászólás:
mis99 Creative Commons License 2012-08-27 09:33:31 2164

Nekünk a hét végén már a 3dik versenyünk lessz!

Előzmény:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-27 09:03:28 2160

A legfontosabbat elfelejtettem..

Már pénteken első verseny lesz,és így nincs működő órám.

Bár tudod én ha nem tudom stoppolni őket azt se nagyon bánom,csak lássam hazajönni a tubijaimat:))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!