|
|
|
|
 |
tyúkanyó49
2012-08-27 11:39:08
|
2173
|
Mi még csak a gyakorlónál tartunk,és még azt is elhalasztották az utolsót szombatról.Ma lesz gyűjtés. |
|
A hozzászólás:
 |
mis99
2012-08-27 09:33:31
|
2164
|
Nekünk a hét végén már a 3dik versenyünk lessz! |
|
Előzmény:
 |
tyúkanyó49
2012-08-27 09:03:28
|
2160
|
A legfontosabbat elfelejtettem..
Már pénteken első verseny lesz,és így nincs működő órám.
Bár tudod én ha nem tudom stoppolni őket azt se nagyon bánom,csak lássam hazajönni a tubijaimat:))))))
  
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|