|
|
|
|
 |
tyúkanyó49
2012-08-27 11:34:11
|
2171
|
Köszönöm szépen,várok türelmesen:) |
|
A hozzászólás:
 |
tp329
2012-08-27 09:23:19
|
2161
|
Szépek a galambjaid tyúkanyó!
Ha utólérem magam, majd kereslek! :-)
Majd drukkolok nekik hétvégén! |
|
Előzmény:
 |
tyúkanyó49
2012-08-27 09:03:28
|
2160
|
A legfontosabbat elfelejtettem..
Már pénteken első verseny lesz,és így nincs működő órám.
Bár tudod én ha nem tudom stoppolni őket azt se nagyon bánom,csak lássam hazajönni a tubijaimat:))))))
  
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|