Keresés

Részletes keresés

tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-27 11:34:11 2171

Köszönöm szépen,várok türelmesen:)

A hozzászólás:
tp329 Creative Commons License 2012-08-27 09:23:19 2161

Szépek a galambjaid tyúkanyó!

 

Ha utólérem magam, majd kereslek! :-)

 

Majd drukkolok nekik hétvégén!

Előzmény:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-27 09:03:28 2160

A legfontosabbat elfelejtettem..

Már pénteken első verseny lesz,és így nincs működő órám.

Bár tudod én ha nem tudom stoppolni őket azt se nagyon bánom,csak lássam hazajönni a tubijaimat:))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!