|
|
|
|
 |
subigalamb
2012-08-27 11:10:58
|
2168
|
Drága Jucusom!
Egy tipp!Lehet kapni pecsét tintát azzal kend át vékonyan utána meg,hogy ne száradjon olyan hamar be egypár csepp paraffin olajat is cseppents rá!Meglátod jó lesz!Ezen meg ilyen dolgokon már ne muljon az első versenyévadod!
De ha kell küldök is egy használtat(de elkészitve).Még ma postára adom akkor tudod használi a hétvégén!Csörögj rám azt küldöm!Egyébbként egyre formásabbak azok a tubik!
|
|
 |
mis99
2012-08-27 09:33:31
|
2164
|
Nekünk a hét végén már a 3dik versenyünk lessz! |
|
 |
tp329
2012-08-27 09:23:19
|
2161
|
Szépek a galambjaid tyúkanyó!
Ha utólérem magam, majd kereslek! :-)
Majd drukkolok nekik hétvégén! |
|
A hozzászólás:
 |
tyúkanyó49
2012-08-27 09:03:28
|
2160
|
A legfontosabbat elfelejtettem..
Már pénteken első verseny lesz,és így nincs működő órám.
Bár tudod én ha nem tudom stoppolni őket azt se nagyon bánom,csak lássam hazajönni a tubijaimat:))))))
  
|
|
Előzmény:
 |
mis99
2012-08-27 08:00:20
|
2158
|
Szia Jucus milyen orába kellene indigo?STB-be tudok küldeni! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|