Keresés

Részletes keresés

subigalamb Creative Commons License 2012-08-27 11:10:58 2168

Drága Jucusom!

Egy tipp!Lehet kapni pecsét tintát azzal kend át vékonyan utána meg,hogy ne száradjon olyan hamar be egypár csepp paraffin olajat is cseppents rá!Meglátod jó lesz!Ezen meg ilyen dolgokon már ne muljon az első versenyévadod!

De ha kell küldök is egy használtat(de elkészitve).Még ma postára adom akkor tudod használi a hétvégén!Csörögj rám azt küldöm!Egyébbként egyre formásabbak azok a tubik!

 

 

mis99 Creative Commons License 2012-08-27 09:33:31 2164

Nekünk a hét végén már a 3dik versenyünk lessz!

tp329 Creative Commons License 2012-08-27 09:23:19 2161

Szépek a galambjaid tyúkanyó!

 

Ha utólérem magam, majd kereslek! :-)

 

Majd drukkolok nekik hétvégén!

A hozzászólás:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-27 09:03:28 2160

A legfontosabbat elfelejtettem..

Már pénteken első verseny lesz,és így nincs működő órám.

Bár tudod én ha nem tudom stoppolni őket azt se nagyon bánom,csak lássam hazajönni a tubijaimat:))))))

Előzmény:
mis99 Creative Commons License 2012-08-27 08:00:20 2158

Szia Jucus milyen orába kellene indigo?STB-be tudok küldeni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!